Menu

Membrii echipei noastre vor asigura autoturismului dumneavoastră cea mai bună întreținere, respectând filozofia Toyota de control al calității și atenția pentru detalii, asigurându-se totodată că vizita dumneavoastră în showroom este cât mai plăcută.
 
Denumirea completa a societatii:   SC TOYO  MOTOR  CENTER   SRL
Adresa Sediu Social:    Splaiul Unirii, Nr. 281-283, Sector 3, Bucuresti
Nr inreg. Reg. Comertului:    J40/1651/2002
CUI:    14494346
Capital social:    2.500.000 RON
 
Faceți cunoștință   cu membrii echipei Toyota Bucuresti Sud:


Director General 

Adrian Constantin

Director General

adrian.constantin@bucurestisud.toyota.ro

+40 21.346.49 91

Vânzări

Dan Cristea

Director Vânzări

dan.cristea@bucurestisud.toyota.ro

+40 21.346.49 91

Bogdan Dima

Consultant Vânzări Senior

bogdan.dima@bucurestisud.toyota.ro

+40 726.326.384

Claudiu Iavas

Consultant Vânzări

claudiu.iavas@bucurestisud.toyota.ro

+40 723.330.444

Mugurel Curelea

Consultant Vânzări

mugurel.curelea@bucurestisud.toyota.ro

+40 752.697.017

Service 

Marius Anghel

Service Manager

marius.anghel@bucurestisud.toyota.ro

+40 727.788.439

Romeo Buruiană

Șef Recepție Service

romeo.buruiana@bucurestisud.toyota.ro

+40 723.646.427

Consilieri  Mecanică-electrică

Victor Toma

Sef Atelier Mecanica-Electrica

victor.toma@bucurestisud.toyota.ro

+40 726.326.616

Viorel Ginghină

Consilier mecanică-electrică

viorel.ginghina@bucurestisud.toyota.ro

+40 721.290.822

Ștefan Diaconeasa

Consilier mecanică-electrică

stefan.diaconeasa@bucurestisud.toyota.ro

+40 722.297.425

Adrian Olteanu

Consilier mecanică-electrică

adrian.olteanu@bucurestisud.toyota.ro

+40 726.326.615

Consilieri Service-Piese 

Ionuț Craioveanu

Consilier service piese

ionut.craioveanu@bucurestisud.toyota.ro

+40 723.676.809

Roxana Alexe

Consilier service piese

roxana.alexe@bucurestisud.toyota.ro

+40 737.977.849

Mihai Vodă

Șef Departament piese de schimb

mihai.voda@bucurestisud.toyota.ro

+40 723.687.354

Consilieri Tinichigerie-Vopsitorie

Elena Gheorghe

Consilier Tinichigerie-Vopsitorie

elena.gheorghe@bucurestisud.toyota.ro

+40 737.477.540

Cătălin Bălan

Consilier Tinichigerie-Vopsitorie

catalin.balan@bucurestisud.toyota.ro

+40 724.247.235

Relații Clienți 

Anda Tamaș

Manager Relații Clienți

anda.tamas@bucurestisud.toyota.ro

+40 724.209.253

Operațiuni Finanțare 

Vasilica Ungureanu

Director Operațiuni Finanțare

carola.ungureanu@bucurestisud.toyota.ro

+40 724.288.827

Daune 

Adrian Dumitrescu

Inspector Daune

adrian.dumitrescu@bucurestisud.toyota.ro

+40 728.859.049

Asigurări 

Maria Chirilă

Director Asigurări

maria.chirila@bucurestisud.toyota.ro

+40 722.586.646